Дата: від до Скинути

Зустріч учнів Великоорлинської гімназії  з майором поліції, поліцейським офіцером громади сектору взаємодії з громадами Хмельницького районного управління поліції  Олександром Ковальчуком та начальником 23 ДПРП 14 ДПРЧ ГУ ДСНС  України Гудзем Артемом

Зустріч учнів Великоорлинської гімназії з майором поліції, поліцейським офіцером громади сектору взаємодії з громадами Хмельницького районного управління поліції Олександром Ковальчуком та начальником 23 ДПРП 14 ДПРЧ ГУ ДСНС України Гудзем Артемом

9 вересня у Великоорлинській гімназії відбулася зустріч учнів 1-4 та 5-9 класів з  майором поліції, поліцейським офіцером громади сектору взаємодії з громадами Хмельницького районного управління поліції  Олександром Ковальчуком та начальником 23 ДПРП 14 ДПРЧ ГУ ДСНС  України Гудзем Артемом.

09:56 13.09.2021

АМУ підтримує законопроект 4416-1 щодо розвитку індустріальних парків

На розгляді Верховної Ради України перебуває проект Закону України "Про внесення змін до Закону України «Про індустріальні парки», спрямованих на залучення інвестицій в промисловий сектор економіки шляхом запровадження стимулів в індустріальних парках" (№ 4416-1 від 10.12.2020).

11:59 07.09.2021

Красилівський РС УДМС інформує: змінили прізвище – змініть паспортні документи

Відповідно до ст. 35 Сімейного кодексу України, наречені мають право на вибір прізвища при реєстрації шлюбу. Зміна прізвища тягне за собою ряд обов'язкових правових наслідків, і в першу чергу це стосується необхідності заміни паспортних документів після одруження. В першу чергу, оформлюється паспорт громадянина України у формі ID-картки, а вже на його підставі – новий закордонний паспорт.

16:28 03.09.2021

День знань в Антонінській громаді

1 вересня 2021 року в усіх закладах загальної середньої освіти Антонінської територіальної громади пройшло свято Першого дзвінка, який сповістив усім про початок навчального року. Це свято знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві.

21:20 01.09.2021

Для сталого забезпечення жителів громад теплом необхідно збільшити частку ПДФО до місцевих бюджетів - АМУ звернулася до Прем'єр-міністра

Зростання цін на природний газ та послуги з його розподілу ставить під загрозу проходження опалювального сезону 2021/2022 роки, адже на органи місцевого самоврядування покладається непосильне фінансове навантаження.

15:42 01.09.2021