ВІТАЄМО

12:45 09.10.2021

Поточний ремонт дороги

07.10.2021 року було проведено комплексні роботи з ремонту дороги, яка знаходиться між Антонінською ДЮСШ та дитячим оздоровчим табором «Подолянчик».

20:23 07.10.2021

Поточний ремонт дороги

06.10.2021 року було розпочато проведення комплексу робіт з поточного ремонту дороги місцевого значення, шляхом грейдерування та підсипання щебеневою сумішшю.

20:19 07.10.2021

Рахунки підприємств теплопостачання повинні бути розблоковані до 15 жовтня 2021 року

30 вересня 2021 року між Урядом, НАК «Нафтогаз України», Офісом Президента України та Асоціацією міст України був укладений Меморандум, який передбачив низку домовленостей, спрямованих на врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та постачання гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022 рр.

20:17 07.10.2021

АМУ звернулася до НАК Нафтогазщодотерміновогоукладаннядоговорів з бюджетнимиустановами на постачання газу

Враховуючи необхідність забезпечення опалення бюджетних установ та організацій, у т.ч. шкіл, дитсадків, лікарень, а також суттєве зниження середньодобової температури за останні дні, Асоціація міст України звернулася до НАК «Нафтогаз України» з проханням терміново укласти догвори на постачання природного газу з бюджетними установами та визначити відповідальну особу для контактів з представниками органів місцевого самоврядування.

20:14 07.10.2021

Щодо виплати разової щорічної грошової допомоги до 5 травня

Українське законодавство містить чимало норм, якими передбачені пільги для учасників бойових дій. На жаль, багато з цих пільг доводиться виборювати, оскільки існує колізія в законодавстві. Це стосується також і виплати щорічної разової грошової допомоги до 5 травня.

09:22 06.10.2021

Тарифи на тепло та гарячу воду для громад Хмельниччини не зростатимуть – влада, АМУ та мери підписали Меморандум

Днями у Києві відбулося засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Главі держави. Окрім перших осіб держави на зібранні були присутні голови ОДА, голови обласних рад, голови міст обласного значення, мери міст із потужними теплокомуненерго. Асоціацію міст України представляв Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан. Із Хмельниччини було делеговано голову Хмельницького регіонального відділення АМУ, міського голову Хмельницького Олександра Симчишина та міського голову Шепетівки Віталія Бузиля.

15:42 05.10.2021

АМУ презентувала навчальний посібник з електронної демократії

Асоціація міст України представляє навчальний посібник “Впровадження інструментів Civic Tech у громадах під час пандемії”.Видання розроблено в рамках проєкту “Сivic tech - інструмент якісної взаємодії”, що реалізується Ассоціацією міст України та ГО "Стратегії розвитку громад".

15:38 05.10.2021