Дата: від до Скинути

АМУ вітає підписання Президентом Закону, який сприятиме сталому забезпеченню жителів громад теплом та гарячою водою

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про заходи, спрямовані на подолання кризових явищ та забезпечення фінансової стабільності на ринку природного газу», прийнятий Парламентом 14 липня. Асоціація міст України вітає підписання Президентом Закону, який допоможе подолати кризу комунальної теплоенергетики та сприятиме сталому забезпеченню жителів  громад теплом і гарячою водою.

08:58 31.08.2021

Здійснення патронату над дитиною, порядок створення патронатної сім'ї

На виконання листа Служби у справах дітей м.Хмельницький від 26.08.2021 року №2103, про "Деякі питання створення патронату над дитиною", з метою створення в нашій області патронатних сімей і влаштуванню в них дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, презентуємо вашій увазі соціальний ролик "Родина".

16:54 27.08.2021

Конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної форми власності  Антонінської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області

Конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної форми власності Антонінської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області

20.08.2021 року відбувся конкурс на посаду керівника Великоорлинської гімназії та Севрюківської ЗОШ I-III ступенів комунальної форми власності Антонінської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області.

13:20 21.08.2021

Конкурс на посаду керівника закладу позашкільної освіти комунальної форми власності Антонінської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області

19.08.2021 року відбувся конкурс на посаду керівника Антонінського Будинку творчості дітей та юнацтва Антонінської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області.

19:27 20.08.2021

Хмельницьке регіональне відділення Асоціації міст України провело практикум для фахівців місцевих рад

Темою онлайн-практикуму Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України стало практичне застосування Закону України «Про оренду державного та комунального майна». Модераторами були керівництво та фахівці відділу оренди та приватизації управління житлової політики і майна.

15:53 19.08.2021

Інформаційний відеоролик щодо основних правил захисту та важливості вакцинації від COVID-19

В рамках проведення загальнонаціональної інформаційної кампанії щодо основних правил захисту та важливості вакцинації від COVID-19 на виконання листа Хмельницької ОДА № 06-1674 від 18.08.2021р., презентуємо вашій увазі соціальний відеоролик.

12:41 18.08.2021