Дата: від до Скинути

Вручення кардіографа для Антонінської амбулаторії загальної практики сімейної медицини

До керівництва Антонінської громади звернулися працівники Антонінської амбулаторії загальної практики сімейної медицини з проханням замінити старий кардіограф, адже під час пандемії коронавірусу під пильним наглядом лікарів мають перебувати і люди з серцево-судинними проблемами.

14:05 16.09.2021

Новий шкільний автобус

У вересні 2021 року Антонінський ліцей- опорний заклад Антонінської територіальної громади отримав новий  автобус в рамках програми "Шкільний автобус", згідно якої на його придбання було виділено кошти в сумі 1950,0 тис.грн (70%) з обласного бюджету та співфінансування в сумі 585 тис.грн (30%) з місцевого бюджету, для підвезення дітей із сіл: Велика Салиха, Мала Салиха та Долинівці.

09:12 15.09.2021