Дата: від до Скинути

Проєкт «Культура on/off. Цифрові мости» за підтримки Українського Культурного фонду

30 березня в Антоніни завітали організатори проєкту «Культура on/off. Цифрові мости» Андрій ЗОЙН (засновник Respublika FEST та Territory ngo – Територія) і Сергій ТОЛСТІХІН (експерт з розвитку туризму), зустрілись з першим заступником Антонінського селищного голови Юрієм КОНДРАТЮКОМ та начальником відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Наталією КУЯН. Обговорили деталі щодо реалізації проєкту, який відбудеться за підтримки Українського культурного фонду на території Антонін, також ознайомились з місцевими локаціями, які підійдуть для зйомок і дозвілля музикантів та митців, відвідали "Музей Потоцьких". Мета даного проєкту: розвиток локальних спільнот, територій, великих та малих міст. В ході нього будуть задіяні музиканти та культурні діячі, що популяризуватимуть унікальну архітектуру та культуру. Ціль проєкту – навчити місцевих представників культури та туризму, активістів громади працювати у нових цифрових форматах, об’єднати сучасність та архаїку, розкрити унікальний культурний та туристичний потенціал віддалених сел та малих містечок.

09:51 30.03.2021

09:41 30.03.2021

Робочий візит Антонінського селищного голови до Севрюківського старостинського округу

Днями Антонінський  селищний голова Анатолій ОЦАЛЮК та перший заступник Юрій Кондратюк з робочим візитом відвідали  Севрюківський старостинський округ, до візиту долучилась староста Вікторія ДУХ.

22:14 27.03.2021

Правління АМУ закликало керівників держави забезпечити підтримку підприємців під час пандемії COVID-19 з державного бюджету

Напередодні відбулося онлайн-засідання Правління Асоціації міст України. Під час зібрання очільники громад обговорювали ініціативу Уряду щодо підтримки малого й мікробізнесу та найманих працівників підприємств, діяльність яких буде призупинена через посилення карантину за рахунок місцевих бюджетів. Правління АМУ ухвалило Звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, де закликало керівників держави забезпечити підтримку підприємців під час пандемії COVID-19 з державного бюджету. Хмельниччину представляли голова Хмельницького регіонального відділення АМУ, міський голова Хмельницького Олександр Симчишин та міський голова Славути Василь Сидор.

10:23 26.03.2021

«Талановиті! Наполегливі! Успішні!».

Національним педагогічним університетом імені П.Драгоманова шостий рік поспіль проводиться Всеукраїнська виставка-конкурс в онлайн форматі «Талановиті! Наполегливі! Успішні!».

23:08 25.03.2021

Активних вихованців гуртка «Юні екскурсоводи» нагородили

У листопаді-грудні 2020 року Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді було проведено щорічний Всеукраїнський заочний конкурс на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край».

23:07 25.03.2021

Вітаємо вихованців гуртків Антонінського БТДЮ із призовими місцями

З 26.01.2021 р. по 25.02.2021 р. міська станція юних техніків Дніпра проводила відкритий дистанційний конкурс дитячих творчих робіт з паперу «Паперовий світ» за номінаціями «Техніка», «Архітектура», «Живий світ», «Космос», «Фрістайл».

23:01 25.03.2021

Вітаємо вихованців гуртків Антонінського БТДЮ із призовими місцями