У закладах культури вшанували пам’ять ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ!

7 років з початку боротьби за гідність і свободу. У ці дні ми згадуємо про трагічні події на Майдані Незалежності, коли під час Революції Гідності  18-20 лютого було поранено більш як 10000 громадян нашої країни, загинуло понад 100 протестувальників. Сьогодні ми їх називаємо Небесною Сотнею. Герої не вмирають! Пам'ять про Героїв Небесної Сотні має бути живою, спонукаючи суспільство до активних дій та усвідомлення, що майбутнє України залежить від вибору та активності кожного.

17:43 22.02.2021

ОГОЛОШЕННЯ

23 лютого 2021 року об 11.00 в приміщенні Антонінського Будинку творчості відбудеться нарада з представниками органів влади та працівниками Красилівського управління ГУ ДФС на чолі з  начальником управління Олексієм ШИШИНИМ.

11:14 22.02.2021

Дитячий турнір з футзалу «Antoniny Cup»

20 лютого 2021 року в Антонінській ДЮСШ з метою популяризації та подальшого розвитку футзалу серед дитячих команд, підвищення рівня фізичної майстерності юних спортсменів, зміцнення товариських стосунків проведено дитячий турнір з футзалу «Antoniny Cup» серед юнаків 2012-2013 року народження.

15:02 21.02.2021

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні – людей, які поклали на вівтар нашої Свободи і Гідності найдорожче, що вони мали, - власні життя!

13:36 20.02.2021

Яскраві барви Дня закоханих у закладах культури громади!

До Дня закоханих керівниками закладів культури було організовано та проведено низку заходів, які передбачали засідання гуртків за інтересами з виготовлення валентинок, оформлення фотозон, проведення розважальних заходів.

19:37 17.02.2021

Вшанування земляків-учасників бойових дій на території інших держав

14 лютого 2021 року за сприяння селищного голови Анатолія ОЦАЛЮКА в Антонінському Будинку культури відбувся захід з нагоди  Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та до 32-ї річниці виведення військ з Афганістану.

12:50 15.02.2021

ШЕДЕВРИ МИСТЕЦТВА

Цього засніженого  чудового дня за ініціативи Івана КУХТИ, місцевого депутата і власника Вілли над ставом, жителі Антонін насолодилися виставкою народного художника України - Івана МАРЧУКА. Сьогодні його картини вражають мистецтвознавців Європи, Америки, Австралії, йому пропонують виставлятися в найкращих залах світу. Роботи митця зберігаються в багатьох колекціях у різних країнах світу.

16:29 12.02.2021

ОГОЛОШЕННЯ

Антонінська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад у виконавчому апараті Антонінської селищної ради, а саме:

16:21 11.02.2021