A A A K K K
для людей із порушенням зору
Антонінська селищна рада Хмельницького району Хмельницької області громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Новини

Дата: від до Скинути

Новорічно-різдвяне свято «Коляда-2018»

9 січня 2018 року в районному Будинку культури відбулося традиційне новорічно-різдвяне свято «Коляда-2018». Наші учні, учасники зразкового фольклорного гурту «Родовід»,були також запрошені.Святкування завершилося спільною колядкою „Добрий вечір тобі, пане господарю”, яку виконували всі присутні в залі.

15:42 09.01.2018

"Новий рік зустрінем разом"

3 січня 2017 року в Антонінському районному Будинку творчості дітей та юнацтва проходило свято "Новий рік зустрінем разом". Педагогічний колектив та вихованці Будинку творчості щиро вдячні спонсорам нашого свята:Герасимчуку Ю.В.(магазин "1000 дрібниць); Цатуряну В.Р. (магазин "Зоя"); Дубенюку М.С. (магазин "Рось"); Бабич Т.А. ("магазин "Маркет"); Гуляк Л.С. (магазин "Меблі"); Антонюк В.Р. (магазин"Оксана"); Дубенюку Д.Ю. (магазин "Людмила"); Тищук О.Ю. (магазин "Юлія"); Олійник Л.В. (аптека "Графська")

18:06 05.01.2018

У Ключівці освячено купальню

Ключівська Свято-Покровська церква в усі часи була центром культурного і духовного життя для віруючих. Побудована в 1803 році, вона вже понад 210 років збирає парафіян на молитву. В 1858 році тут відкрито церковно-парафіяльну школу, де сільські діти вивчали ази грамоти.

19:24 22.12.2017

Відкритий чемпіонат з гандболу серед дівчат

14 грудня 2017 року в Антонінській дитячо-юнацькій спортивній школі відбувся Відкритий чемпіонат з гандболу серед дівчат, за сприяння народного депутата України Андрія Васильовича Шиньковича. Участь приймали команди: Антонінської ДЮСШ, Красилівської ДЮСШ та Білогірської ДЮСШ. Переможцями чемпіонату стали спортсмени Антонінської ДЮСШ (тренер – Стандарчук Альона Олександрівна). Друге місце посіла команда Красилівської ДЮСШ. Третє місце команда Білогірської ДЮСШ.

21:36 21.12.2017

Антонінська громада. Новина про утворення музею Потоцьких

За підтримки представників роду Потоцьких, пана Марека Потоцького – праправнука графа Юзефа-Миколая Потоцького, Посольства Польскої Речипосполитої м.Вінниці, благодійних фондів, приватних осіб, мистецтвознавця Тереси Багінська-Журавської та архітектора – дизайнера Вжеслава Журавського в смт Антоніни, в приміщеннях пам’яткових будинків палацово – паркового комплексу «садиба Антоніни», започатковується музей названий «Музей Потоцьких в Антонінах».

17:55 14.12.2017

Антонiнська дитяча бiблiотека

Антонінська бібліотека для дітей на протязі року обслуговує до 500 читачів. Це учні Антонінської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вихованці літнього табору «Подолянчик», іногородні діти, вихованці Антоніської спеціалізованої школи-інтернат та викладачі. На протязі року бібліотека для дітей проводить масові заходи на різні теми, бібліографічні уроки , як правильно користуватися бібліотекою та читати книги. Беремо активну участь у різних районних та обласних конкурсах та соціологічних опитуваннях, приймаємо активну участь у громадському житті нашого селища Антоніни. При Антонінській бібліотеці для дітей функціонує  клуб дозвілля «Джерельце» з краєзнавчим нахилом, де читачі мають змогу більш поглиблено дізнаватися про історію нашого краю. Проводимо краєзнавчі екскурсії для всіх бажаючих не тільки з України, а навіть з-за кордону. Книжковий фонд Антонінської бібліотеки для дітей налічує більше 12 тисяч примірників, читачів обслуговує один кваліфікований працівник – бібліотекар.

15:30 13.12.2017

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора