ВІТАЄМО ПРИЗЕРІВ ОЛІМПІАД

17 листопада 2019 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури.

15:27 18.11.2019

СЕМІНАР ДИРЕКТОРІВ У ВЕЛИКООРЛИНСЬКІЙ ЗОШ І-ІІ СТУПЕНІВ

15 листопада 2019 року у Великоорлинській ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся семінар директорів, заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти  Антонінської ОТГ на тему «Інтеграція управлінських функцій задля єдності педагогічного колективу з орієнтацією на їхню успішну діяльність». В роботі семінару взяла участь начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради Наталія Куян. Директор Юрчук В.С., заступник директора з навчально-виховної роботи Кондратюк А.М. презентували свій заклад, розповіли про організацію освітнього процесу, методичні підходи до організації роботи педагогічного колективу у контексті надання якісних освітніх послуг. Начальник відділу Н.Куян звернула увагу учасників семінару на управлінську компетентність сучасного керівника закладу освіти, методист відділу Н.Герасимчук у своєму виступі розповіла про розбудову внутрішньої системи забезпечення якості освіти та про підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2020 році. У практичній частині семінару присутні відвідали уроки математики у 1 класі клас (Богуславська Н.О.), геометрії у 8 класі (Заводовська І.Г.), основ здоров’я у 5 класі (Мироненко М.М.) та англійської мови у 7 класі (Мусатюк  М.О.). Упродовж семінару директори обговорили актуальні проблеми організації освітнього процесу в закладах освіти, обмінялися досвідом роботи з теми семінару.

15:34 17.11.2019

ЗАМІНА ВІКОН У АНТОНІНСЬКОМУ ЛІЦЕЇ

У Антонінському ліцеї розпочалася реалізація проекту «Капітальний ремонт, заміна віконних блоків на металопластикові в приміщенні Антонінського ліцею на площі Графській,16 в смт.Антоніни Красилівського району Хмельницької області». 28 вікон замінюють на нові енергозберігаючі віконні блоки у будівлі №2 (початкова школа) Антонінського ліцею. На виконання будівельних робіт виділено 150 тис. грн з державного бюджету та 54 тис. грн. з місцевого бюджету.

13:23 08.11.2019

ВІТАЄМО!

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва Антонінської громади! Прийміть щиросердні вітання зі святом – Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва!

09:37 07.11.2019

ВІТАЄМО!

26 жовтня 2019 року відбувся ІІ (регіональний) етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. Вітаємо переможців Конкурсу, учнів закладів загальної середньої освіти Антонінської ОТГ:

08:54 07.11.2019

ВІТАЄМО!

30 жовтня 2019 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся захист мультимедійних проектів обласного конкурсу з інформатики.

09:24 04.11.2019

Змагання з міні-футботу

З метою залучення учнів до систематичних занять фізичною культурою і спортом, зміцнення їх здоров’я, популяризації спортивних ігор, запобігання шкідливих звичок серед учнівської молоді, 1 листопада 2019 року відбулося (футзалу) серед команд юнаків закладів загальної середньої та позашкільної освіти Антонінської ОТГ на базі Антонінської дитячо-юнацької спортивної школи.

12:21 02.11.2019

Будівництво нового водогону

Розпочинаються роботи по новому будівництву зовнішніх мереж питного водопроводу  с. Маленки загальною протяжністю 6145 м, який забезпечить якісною питною водою біля 80 дворогосподарств. Кошторисна вартість водогону становитиме близько 1,6 млн. грн.

15:42 30.10.2019

Будівництво водогону в смт Антоніни

Станом на 28.10.2019 року в смт Антоніни по вул. Графська, Лермонтова, Шевченка, Коцюбинського, Козацька завершено будівництво зовнішніх мереж питного водопроводу загальною протяжністю 5664 м. Вартість будівництва склала близько 1,6 млн. грн. Також в рамках даного проекту відремонтовано дві башти Рожновського та відновлено дві артезіанські свердловини.

15:49 28.10.2019