7 квітня — Всесвітній день здоров'я

“Потурбуйся про власне здоров’я” — такий девіз Міністерство охорони здоров'я України визначило для цьогорічного Всесвітнього дня здоров’я. Кожен з нас має пам’ятати, що найцінніше у житті людини — її здоров’я. І не варто відкладати турботу про себе на більш пізні терміни — “коли буду мати час” або “коли закінчиться війна”. Адже дешевше профілактувати хвороби, аніж потім їх лікувати. Найперше, на виникнення хвороб негативно впливає наш спосіб життя та звички.

15:30 05.04.2024

Центр соціально-психологічної підтримки «Простір життя»

У Києві відбулося відкриття спеціалізованого центру соціально-психологічної підтримки людей з ігровою залежністю «Простір життя. Life Space». У заході взяли участь представники Міністерства соціальної політики України, Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей, Національної соціальної сервісної служби України, Київської міської та обласної державних адміністрацій, Інституту модернізації змісту освіти МОН України, Центру громадського здоров’я МОЗ України.

10:34 05.04.2024

Продовжуємо спрямовувати усі наші зусилля, аби допомогти військовослужбовцям боротися з ворогом та разом наближати нашу перемогу.

14:19 03.04.2024

Сьогодні, 3 квітня 2024 року, в приміщені Антонінського Будинку культури відбулася зустріч з начальником 4 відділення поліції Хмельницького РУП ГУНП в Хмельницькій області Романом Томчишиним.

14:12 03.04.2024

Антонінська громада показала талановитих здобувачів освіти  на огляді-конкурсі художньої самодіяльності колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Антонінської громади

Антонінська громада показала талановитих здобувачів освіти на огляді-конкурсі художньої самодіяльності колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Антонінської громади

27 березня в приміщенні Антонінського будинку культури відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльності колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Антонінської громади.

10:24 03.04.2024

Основні випадки подання податкової декларації. Приклади

Головне управління ДПС у Хмельницькій області інформує про основні випадки подання податкової декларації, зокрема приклади, за якими виникає обов’язок щодо подання податкової декларації або звільнення від подання.

09:25 03.04.2024

Щодо видачі довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи

ГУ ДПС у Хмельницькій області повідомляє, що порядок надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 03.09.2018  № 733 (далі – Порядок  №733).

09:21 03.04.2024