A A A K K K
для людей із порушенням зору
Антонінська селищна рада Хмельницького району Хмельницької області громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Новини

Дата: від до Скинути

До уваги!

Конкурс для студентів українських вузів від української компанії МотоЗілла. Наша мета підтримати тих, хто прагне бути кращим!

11:13 18.09.2023

Вітаємо

Щирі вітання учасникам та лауреатам ІІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу народної творчості дітей та молоді «Творчість без меж»Вихованці Антонінської школи мистецтв показали чудові результати своєї творчості, продемонстрували високий професіоналізм та майстерність, за що були нагороджені дипломами та памʼятними нагородами

11:09 18.09.2023

Серпнева методична зустріч педагогів початкових класів

22 серпня відбулося спільне засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів ЗЗСО громади та ШВПМ «Сучасний урок у початковій школі». Консультант відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради Ірина ВОЗНЮК привітала слухачів засідання з початком нового навчального року і відмітила, що партнерське спілкування є невід’ємною складовою педагогів та запорукою його успіху. Саме такою професійною,інноваційною, надихаючою комунікацією є участь педагогів початкової освіти Антонінської СТГ в роботі обласної Школи вищої педагогічної майстерності. На методичному зібранні детально розглянуто питання про особливості організації освітнього процесу в початковій школі у 2023/2024 навчальному році, про атестацію педагогічних працівників у 2024 році у світлі законодавчих змін. Під час зустрічі тренерами-коучами Світланою СТРАТЕНЮК та Оленою ШЕВЧУК, вчителями початкових класів, було репрезентовано досвід учителів Хмельницької області, які були переможцями обласних етапів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023» та «Учитель року – 2020» у номінації «Початкова освіта». Учителі Антонінського ліцею, які атестувалися у цьому році, також ділилися власним досвідом та провели майстер-клас для колег: «Здоров’язберігаючі технології в системі гармонійної безстресової освіти» (Світлана СТРАТЕНЮК – вчитель вищої категорії, вчитель- методист Антонінського ліцею); «Гра як засіб соціалізації та адаптації першокласників» (Валентина ПРОКОПЧУК - вчитель вищої категорії Антонінського ліцею);  «Розвиток творчих здібностей через особистісно-діяльнісні компетенції» (Олена ШЕВЧУК – вчитель вищої категорії Антонінського ліцею). Учасники зустрічі висловили свої думки щодо практичного застосування у своїй роботі матеріалів, які були опрацьовані під час майстер-класу. Сподіваємось, що робота ШВПМ і надалі сприятиме обміну цікавими професійними думками, досвідом, що дозволить творити уроки в початкових класах ще більш цікавими та результативними. Усім освітянам миру і творчої наснаги. Разом до Перемоги!

10:47 18.09.2023

Позашкілля запрошує

Щороку в середині вересня ми святкуємо День знань в позашкільних навчальних закладах. Нетрадиційно пройшло свято Першого дзвоника в Антонінському БТДЮ 13 вересня 2023 року. За доброю традицією  вітальні слова лунали від директора Будинку творчості Лілії СТЕПЧУК та консультанта відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Ірини ВОЗНЮК.

10:18 18.09.2023

Продовжується робота проекту Бізнес-Акселератору на базі Новоукраїнської громади за темою: «Адаптивні стратегії бізнесу в умовах військового стану»

За підтримки програми EU4Business Всеукраїнська Асоціація ОТГ та Новоукраїнська міська територіальна громада  продовжує реалізацію проекту Бізнес-Акселератору на базі Новоукраїнської громади за темою: «Адаптивні стратегії бізнесу в умовах військового стану».

10:12 18.09.2023

Серпнева методична зустріч організаторів виховної роботи

      28 серпня 2023 року відбулося засідання методичного об’єднання організаторів виховної роботи закладів загальної середньої освіти громади, яке провела  консультант відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради Ірина ВОЗНЮК.

15:08 12.09.2023

Вітаємо

      Завершився обласний етап конкурсу дитячо-юнацької творчості «Безпека в житті – життя в безпеці».

14:53 12.09.2023

Ринок праці Хмельниччини

Станом на 1 вересня 2023 року кількість зареєстрованих безробітних становила 2,8 тис. осіб, в тому числі 86 учасників бойових дій, 233 безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб. Серед безробітних: - 74,6% - жінки; - 47,5% - мешканці сільської місцевості; - 24,7% - молодь віком до 35 років. У січні-серпні 2023 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 17,7 тис. громадян. Про потребу у кваліфікованих працівниках в області поінформували 2 371 роботодавець. В базі даних налічувалось 9,5 тис. вакансій. Середній розмір оплати праці становив 9260 гривень на одну вакансію. Більше 60% вакансій припадають на робітничі професії. Популярними залишаються професії: лікарів, швачок, водіїв автотранспортних засобів, продавців продовольчих товарів, продавців-консультантів, кухарів, інспекторів пенітенціарної системи, бухгалтерів, економістів, інженерів. Крім того, існує потреба у робітниках найпростіших професій, а саме: підсобні робітники, охоронники, двірники, вантажники тощо. За 8 місяців 2023 року: - працевлаштовано 5,5 тис. громадян; - 527 осіб було залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру; - 798 громадян проходили професійне навчання; - 232 людини отримали ваучер на навчання. За результатами оцінки бізнес-плану та проведеної співбесіди, з початку року Державний центр зайнятості ухвалив позитивні рішення щодо надання мікрогрантів 70 особам, які будуть провадити підприємницьку діяльність у Хмельницькій області.

09:36 07.09.2023

Що таке легіонельоз

У Підкарпатському воєводстві Польщі, що межує з Україною зросла кількість жертв від легіонельозу до 19 випадків. В регіоні кількість інфікованих “хворобою легіонерів” зросла   до 160.

15:00 06.09.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора