Пільги за кредитом для військових: що треба знати про свої права і обов’язки

Військові мають право на пільги за кредитними зобов'язаннями. Вони стосуються звільнення від сплати відсотків, а також штрафів чи пені за несвоєчасну сплату платежів за кредитом. Але буває, що відсотки продовжують нараховувати, а згодом військовий отримує судовий позов про стягнення боргу. Розповідаємо чому так відбувається і що робити у таких випадках.

09:30 31.05.2024

Західноукраїнський національний університет інформує про відкриття сертифікованої програми “Внутрішній аудит (у ЗСУ та силових і спеціальних структурах)”

На виконання Законів України «Про вищу освіту», «Про зайнятість населення», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», постанов КМУ «Деякі питання ментальної, спортивної, фізичної, психологічної реабілітації та професійної адаптації ветеранів війни, членів їх сімей та деяких інших категорій осіб», «Порядок проведення експериментального проекту з переходу від військової служби до цивільного життя ветеранів війни на базі закладів освіти засобами освіти, спорту та реабілітації» та інших законодавчих актів, що гарантують передбачені Конституцією України соціальні права на професійну адаптацію та підтримку учасників бойових дій, Західноукраїнський національний університет інформує про відкриття сертифікованої програми «Внутрішній аудит (у ЗСУ та силових і спеціальних структурах)» та запрошує на безоплатне навчання (за ваучерами на навчання за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України) військовослужбовців ЗСУ та інших силових структур, ветеранів війни, у тому числі звільнених у запас.

09:25 31.05.2024

Перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам з 1 квітня 2024 року (Інтерв’ю начальника головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області Олександра Крупи)

Олександре Володимировичу, скажіть, будь ласка, за яких умов проводиться автоматичний  перерахунок пенсії працюючим пенсіонерам?

09:24 31.05.2024

Служба зайнятості інформує: Уряд спростив порядок надання грантів для підприємців

У рамках державної підтримки малого та середнього бізнесу Кабінет Міністрів України вніс зміни до порядку надання грантів за програмами "Власна справа" та "Грант для ветеранів". Відповідна постанова №491 від 26 квітня 2024 року набула чинності 4 травня 2024 року.

16:09 29.05.2024

Робота без бар’єрів: рівні умови для працевлаштування, навчання та ведення бізнесу

Створення безбар’єрного середовища є важливим напрямом розвитку сучасного цивілізованого світу. Однією з важливих складових - економічна рівність громадян, яка передбачає наявність однакових умов та можливостей, незалежно від походження, статі, віку, фізичних можливостей та соціальної групи, зокрема - для працевлаштування, побудови кар’єри, навчання, ведення бізнесу.

09:21 27.05.2024