Антонінська селищна рада Хмельницького району Хмельницької області громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Дата: від до Скинути

В приміщенні Хмельницького обласного центру зайнятості запрацював офіс «Зроблено в Україні» для підтримки малого і мікробізнесу

Відкриття офісу відбулося за участі Першого віцепрем’єр-міністра України - Міністра економіки України Юлії Свириденко, заступника Міністра економіки Тетяни Бережної, директора Державного центру зайнятості Юлії Жовтяк, народних депутатів України, керівництва Хмельницької обласної військової адміністрації, депутатів Хмельницької обласної ради.

13:55 07.05.2024

До уваги платників!

В Електронному кабінеті удосконалено сервіс одержання Витягу щодо стану розрахунків з бюджетом та цільовими фондами за даними органів ДПС.

13:54 07.05.2024

Оновлено порядок повернення податкової знижки

Головне управління ДПС у Хмельницькій області звертає увагу, що 11.03.2024 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 08.02.2024 № 52 (зареєстровано в Міністерстві юстиції 23.02.2024 за № 274/41619) (далі – Наказ № 52), яким внесено зміни до Порядку інформаційної взаємодії Державної податкової служби України, її територіальних органів, Державної казначейської служби України, її територіальних органів, місцевих фінансових органів у процесі повернення (перерахування) платникам податків помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов'язань та пені (далі – Порядок), затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 11.02.2019 № 60 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 08 квітня 2019 р. за № 370/33341), із змінами.

13:53 07.05.2024

Мій ФОП у «Моя податкова»

Головне управління ДПС у Хмельницькій області нагадує, що у мобільному застосунку «Моя податкова» доступні сервіси для фізичних осіб – підприємців (ФОП).

13:52 07.05.2024

Вітаємо

Вітання учням класу скрипки Антонінської школи мистецтв (викладач ~ Ковальчук Юлія Валентинівна, концертмейстер ~ Балагур Іванна Валентинівна), які стали учасниками ХХ Відкритого обласного конкурсу юних виконавців на струнно-смичкових інструментах «Срібна струна»

10:32 07.05.2024

Чи можу я сплачувати добровільний внесок, якщо мені вже виповнилося 60 років, але через недостатню кількість страхового стажу пенсію не призначено?

Добровільну участь у пенсійному страхуванні можуть брати як застраховані, так і незастраховані особи старші 16 років. Важливо, щоб у реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування була інформація про таких громадян і вони не були пенсіонерами (частина 9 статті 12 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”). Тобто сплачувати добровільні пенсійні внески ви можете до того часу, поки вам не буде призначено пенсію.

15:32 06.05.2024

Пенсіонерам з числа ВПО, які пройшли фізичну ідентифікацію, у квітні забезпечено пенсійні виплати

Станом на 17 квітня 228,4 тис. пенсіонерів з числа внутрішньо переміщених осіб (ВПО), які набули цього статусу до 24 лютого 2022 року та пройшли фізичну ідентифікацію, отримують пенсійні виплати у квітні.

15:31 06.05.2024

У Кам’янець-Подільській філії Хмельницького обласного центру зайнятості розпочав роботу офіс «Зроблено в Україні»  для підтримки мікро- та малого бізнесу регіону

У Кам’янець-Подільській філії Хмельницького обласного центру зайнятості розпочав роботу офіс «Зроблено в Україні» для підтримки мікро- та малого бізнесу регіону

Тут підприємці можуть отримати інформацію, консультації та допомогу в оформленні документів, написанні бізнес-планів, подачі документів на гранти та інші програми підтримки малого і мікробізнесу.

14:44 06.05.2024