Вітаємо

09:21 04.03.2024

РАЗОМ ІЗ ЩОРІЧНОЮ ІНДЕКСАЦІЄЮ БУДЕ ЗДІЙСНЕНО ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ У ЗВ’ЯЗКУ ЗІ ЗРОСТАННЯМ ПРОЖИТКОВОГО МІНІМУМУ

Відповідно до пункту 8 Прикінцевих положень Закону України “Про Державний бюджет України на 2024 рік” з 1 березня 2024 року разом із щорічною індексацією пенсій здійснюється перерахунок пенсій, надбавок, підвищень та інших доплат до пенсії з урахуванням розміру прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб, встановленого на 1 січня 2024 року.

09:18 04.03.2024

МЕНІ 57 РОКІВ, НЕ ПРАЦЮЮ. МИНУЛОГО РОКУ ОТРИМАЛА ВАЖКИЙ ПЕРЕЛОМ, ЛІКУЮСЬ ВЖЕ КІЛЬКА МІСЯЦІВ. ЧИ МОЖУТЬ МЕНІ ПРИЗНАЧИТИ ЖИТЛОВУ СУБСИДІЮ?

Якщо через тривалу хворобу людина не працює, перебуває у складних життєвих обставинах, то житлову субсидію в такому випадку може бути призначено на підставі висновку лікарсько-консультативної комісії, в якому буде зазначено відомості про тривалу хворобу (підпункт 3 пункту 14 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 №848).

09:18 04.03.2024

РІШЕННЯ ПРО ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ ПРИЙНЯТО

На сайті Уряду оприлюднено постанову від 23.02.2024 № 185 “Про індексацію пенсійний і страхових виплат та додаткових заходів щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2024 році“, якою передбачено проведення індексації пенсій, підвищення розмірів мінімальних пенсій по інвалідності колишнім військовослужбовцям та постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, збільшення рівня мінімальних пенсійних виплат окремим віковим категоріям пенсіонерів.

09:16 04.03.2024

ГК «Нафтогаз України» пропонує перевірити та оновити особисті дані за особовим рахунком. Як це зробити онлайн?

Актуалізація даних є важливою процедурою, адже від неї залежить правильність нарахувань в платіжках, швидкий доступ до онлайн сервісів нашої компанії, коректне інформування, вчасна передача показань та надання актуальної інформації за особовим рахунком.

09:29 29.02.2024