З 1 квітня збільшився розмір компенсацій роботодавцям

З 1 квітня 2024 року мінімальна заробітна плата в Україні становить 8000 гривень. У зв’язку з цим зміниться розмір деяких виплат, що стосуються сфери зайнятості, розмір яких узгоджений з мінімальною зарплатою. Зокрема, підвищиться максимальний розмір компенсацій роботодавцям: 1)  Компенсації за працевлаштування громадян, які перебувають у статусі зареєстрованого безробітного понад 1 місяць  (люди з інвалідністю, учасники бойових дій та ті, кому до настання права на пенсію за віком залишилося не більше 5 років) тепер становитиме 8000 гривень (одна мінімальна зарплата). 2) Компенсація за працевлаштування молоді  з-поміж зареєстрованих безробітних (віком до 25 років - в яких страховий стаж менше 12 місяців; віком до 35 років – на перше робоче місце; звільнених зі строкової військової/альтернативної служби – на перше робоче місце) збільшиться до 4000 гривень (50% мінімальної заробітної плати). 3) Компенсація за працевлаштування громадян, які перебувають у статусі зареєстрованого безробітного понад 1 місяць і мають додаткові гарантії у працевлаштуванні або перебувають на обліку понад 6 місяців , підвищиться до 3520 гривень (подвійний розмір мінімального страхового внеску, який становить 22% від розміру мінімальної заробітної плати). 4) Компенсація за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб під час дії воєнного стану  з 1 квітня 2024 року становитиме 8000 гривень (одна мінімальна зарплата). Водночас  компенсація витрат роботодавця на оплату праці працевлаштованих за направленням центрів зайнятості ВПО  збільшиться до 16 000 гривень (дві мінімальні зарплати). 5) Розмір допомоги по частковому безробіттю  у розрахунку на одного працівника або ФОПа – до 4000 гривень (50% мінімальної зарплати).  6) Компенсація за облаштування робочих місць осіб з інвалідністю до 120 000 гривень компенсації може отримати роботодавець за працевлаштування людини з інвалідністю І групи, а для ІІ групи – до 80 000 гривень. Станом на 1 квітня 2024 року мінімальний розмір допомоги по безробіттю становить 1500 гривень, а максимальний – 8000 гривень. За довідками звертайтесь: (044)244-94-27; (093)027-05-11, контакти філій та їх структурних підрозділів Хмельницького обласного центру зайнятості. Телеграм-чат « Підтримка ДСЗ Хмельницький ».

16:36 02.04.2024

Апаратна нарада селищного голови з старостами, начальниками і працівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств селищної ради

2 квітня 2024 року Антонінський селищний голова Анатолій Оцалюк провів апаратну нараду з старостами, начальниками і працівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств селищної ради за участю заступників селищного голови.

14:15 02.04.2024

Вручення орденів "За мужність III ступеня" рідним загиблих захисників

2 квітня 2024 року в приміщенні Антонінської селищної ради перший заступник голови Хмельницької РВА Віктор Паламарчук та військовий комісар Василь Ткачук вручили згідно Указу Президента України орден «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) мамі загиблого Героя Юрія Конуса – Конус Зої та мамі загиблого Героя Юрія Томашенка – Томашенко Світлані.

14:04 02.04.2024

Допомога 2,5 прожиткового мінімуму на дітей без батьківського піклування, які тимчасово влаштовані в сім’ю

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 22 березня 2024 р. № 331, якою запроваджено виплату тимчасової допомоги на дітей, щодо яких встановлено факт відсутності батьківського піклування та які тимчасово влаштовані в сім’ю родичів, знайомих, прийомну сім’ю або дитячий будинок сімейного типу, «Дитина не одна», у розмірі 2,5 прожиткового мінімуму для дітей відповідного віку на кожну дитину, для дітей з інвалідністю – 3,5 прожиткового мінімуму для дітей відповідного віку на кожну дитину.

09:13 01.04.2024

Допомога військовослужбовцям

Сьогодні, перший заступник Антонінського селищного голови Юрій Кондратюк передав чергову партію «бойових пташок» для захисників, наших земляків, які виконують завдання з оборони країни на передових позиціях. А саме: 3 квадрокоптера DJI Mavic 3 Enterprise для військової частини А 4638 та 6 квадрокоптерів FPV CRTK 7 Pama Mark 4 для військової частини А 7126, які Антонінська селищна рада закупила з виділених бюджетних коштів в сумі – 399 тис.грн. та передала на звернення військових.

14:29 22.03.2024