Дата: від до Скинути

Хмельницьке регіональне відділення Асоціації міст України провело зустріч з представниками територіальних громад  Хмельниччини з питань реформування старшої школи. На семінар «Реформа старшої школи. Формування ефективної освітньої мережі» зібралися понад пів сотні представників профільних підрозділів органів місцевого самоврядування Хмельниччини.

09:59 28.06.2024

Вітаємо

Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді МОН України підведено підсумки ІІІ Всеукраїнського етапу виставки-конкурсу «Український сувенір».

14:28 25.06.2024

На Хмельниччині система БПД шукає психологів, які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю дітей

Розпочався конкурс з відбору психологів, які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю дітей через систему БПД: прийом документів до 27 червня. Про це повідомляють в Координаційному центрі з надання правничої допомоги.

14:24 25.06.2024

На Хмельниччині зафіксовано шість випадків сказу тварин

Протягом 2024 року на Хмельниччині уже зафіксовано 6 випадків сказу серед тварин. Останній випадок трапився 10 червня в с. Дубище Красилівської громади, де домашній кіт покусав свою власницю. Укус зараженої сказом тварини є смертельно небезпечним для людини, при несвоєчасно наданій допомозі. Збудником є вірус, який вражає центральну нервову систему. Вірус виділяється від хворої тварини тільки зі слиною. Зараження сказом відбувається через пошкоджені шкірні покрови  під час укусу або при ослиненні.

14:05 20.06.2024

Запроваджуємо моніторинг загибелі бджіл

На виконання листа Міністерства аграрної політики та продовольства України від 14 червня 2024 року за № 21-1322-08/16031 та з метою узагальнення інформації про кількість випадків загибелі бджіл та встановлення причин, що призвели до цього прошу запровадити моніторинг кількості випадків загибелі бджіл у 2024 році. Моніторинг міститиме інформацію про випадки отруєння бджіл внаслідок застосування засобів захисту рослин, а також інші можливі причини їх загибелі.

14:02 20.06.2024