Антонінська селищна рада Хмельницького району Хмельницької області громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Дата: від до Скинути

Перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам з 1 квітня 2024 року (Інтерв’ю начальника головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області Олександра Крупи)

Олександре Володимировичу, скажіть, будь ласка, за яких умов проводиться автоматичний  перерахунок пенсії працюючим пенсіонерам?

09:24 31.05.2024

Служба зайнятості інформує: Уряд спростив порядок надання грантів для підприємців

У рамках державної підтримки малого та середнього бізнесу Кабінет Міністрів України вніс зміни до порядку надання грантів за програмами "Власна справа" та "Грант для ветеранів". Відповідна постанова №491 від 26 квітня 2024 року набула чинності 4 травня 2024 року.

16:09 29.05.2024

Робота без бар’єрів: рівні умови для працевлаштування, навчання та ведення бізнесу

Створення безбар’єрного середовища є важливим напрямом розвитку сучасного цивілізованого світу. Однією з важливих складових - економічна рівність громадян, яка передбачає наявність однакових умов та можливостей, незалежно від походження, статі, віку, фізичних можливостей та соціальної групи, зокрема - для працевлаштування, побудови кар’єри, навчання, ведення бізнесу.

09:21 27.05.2024

Правом на податкову знижку можна скористатися по 31 грудня поточного року

Головне управління ДПС у Хмельницькій області нагадує, що відповідно до п.п.166.1.2 п.166.1 ст.166 Податкового кодексу України, підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються платником податку у річній податковій декларації, яка подається по 31 грудня включно наступного за звітним податкового року.

11:13 24.05.2024

Обласний збір лідерів учнівського самоврядування

З 17 по 19 травня на базі  рекреаційного центру «БЕРЕГ НАДІЇ», що знаходиться в  Меджибізькій селищній територіальній громаді, проходив обласний збір лідерів учнівського самоврядування Хмельниччини.

09:31 22.05.2024