Дата: від до Скинути

Мобільний застосунок «Пенсійний фонд України»: як авторизуватися на вебпорталі електронних послуг Фонду зі смартфона?

Мати постійний доступ до своєї електронної трудової книжки чи до інформації про призначену пенсію, субсидію / пільгу, страхову виплату можливо просто з вашого смартфона.

09:52 17.09.2024

Робоча зустріч селищного голови Анатолія ОЦАЛЮКА з директором Хмельницького обласного центру зайнятості Віталієм БАНДИРСЬКИМ

Сьогодні відбулась робоча зустріч селищного голови Анатолія ОЦАЛЮКА з директором Хмельницького обласного центру зайнятості Віталієм БАНДИРСЬКИМ . Також у зустрічі взяли участь начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Наталія КУЯН та начальник відділу юридичного і кадрового забезпечення Марина ПАСІЧНИК.

09:47 16.09.2024

Я – ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ, ВИЙШЛА ЗАМІЖ, ЗМІНИЛА ПРІЗВИЩЕ ТА МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ. ЩО Я МАЮ ЗРОБИТИ, ЩОБ У МАЙБУТНЬОМУ ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ ПО ВАГІТНОСТІ ТА ПОЛОГАХ?

У разі зміни фізичною особою-підприємцем (ФОП) прізвища, місця проживання або інших персональних даних для отримання в майбутньому виплат по соціальному страхуванню, в тому числі по вагітності та пологах, необхідно оновити дані, звернувшись до:

09:27 10.09.2024

Безпека дітей на дорогах

За даними Центру громадського здоров’я України, понад 700 дітей у світі гине щодня через дорожньо-транспортні пригоди. З віком ризик смерті внаслідок ДТП зростає, бо діти стають самостійнішими і схильнішими до ризикованої поведінки.

09:26 10.09.2024

До уваги!

Першим заступником керівника Хмельницької окружної прокуратури - Намистюком Олегом Борисовичем з 14 год до 16 год 11.09.2024 року у приміщенні Антонінської селищної ради заплановано проведення особистого прийому громадян - жителів Антонінської селищної територіальної громади.

11:16 09.09.2024

Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості на тему «Квітка буття»

Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки  України підведено підсумки Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості на тему «Квітка буття».

10:10 05.09.2024

Вітаємо

Завершився обласний етап конкурсу дитячо-юнацької творчості «Безпека в житті – життя в безпеці», який проводився Навчально - методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області.

10:04 05.09.2024

На Хмельниччині система БПД оголосила новий конкурсний відбір медіаторів: для врегулювання конфліктів між потерпілими та неповнолітніми правопорушниками

Розпочався конкурсний відбір медіаторів, які залучатимуться центрами з надання безоплатної правничої допомоги: прийом документів до 20 вересня. Про це повідомляють в Координаційному центрі з надання правничої допомоги.

10:34 04.09.2024