Вітаємо

6 березня в приміщенні Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся обласний конкурс учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. Нашу громаду представляли вихованці гуртка «Початкове технічне моделювання» (керівник Олександр ПЕРВАК) Антонінського Будинку творчості дітей та юнацтва Вікторія ІВАНЧУК та Юліан ІВАНІВ.

14:29 22.03.2024

Вітаємо

21 березня 2024 року Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді проведено ІІІ (очний, фінальний) етап обласного конкурсу читців «Ми патріоти».

14:25 22.03.2024

30 сесія селищної ради восьмого скликання

21 березня 2024 року під головуванням Антонінського селищного голови Анатолія Оцалюка відбулося пленарне засідання 30 сесії Антонінської селищної ради 8 скликання.

14:39 21.03.2024

20 березня, відповідно до затвердженого графіка, перший заступник голови Хмельницької районної державної адміністрації Віктор Паламарчук, провів прийом громадян з особистих питань у Антонінській територіальній громаді.

14:41 20.03.2024

Вітання з нагоди професійного свята працівників Кп "Комунальник" Антонінської селищної ради

Сьогодні, з нагоди професійного свята - Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, селищний голова Анатолій Оцалюк привітав працівників КП «Комунальник» та подякував колективу за невтомну, самовіддану працю, побажав наснаги, міцного здоров’я, добробуту в родинах та якнайшвидшої Перемоги.

15:18 18.03.2024

Лист - подяка за земляка

Днями, на адресу голови Антонінської територіальної громади надійшов лист-подяка за земляка, який з честю та гідністю виконує свої обов’язки із захисту держави. Подячний лист надійшов від командира частини в якій служить наш молодий воїн, житель с.Закриниччя, молодший лейтенант Олександр Мазурок.

15:15 18.03.2024

До уваги!

Повідомляємо, що 21.03.2024 року ( четвер) об 10.00 год в приміщенні Антонінського Будинку культури відбудеться засідання 30  сесії Антонінської селищної ради восьмого скликання

09:26 15.03.2024